Poděkování od zvolené zastupitelky Šárky Krousové za TOP 09 v Mimoni

Vlajka Mimoň

Vážení přátelé, příznivci a podporovatelé TOP 09, chtěla bych Vám poděkovat za podporu, kterou jsme od Vás v letošních volbách dostali.

I s Vaší pomocí jsme získali jedno místo v zastupitelstvu města a vzhledem k situaci, která po volbách nastala, je snad nastartována cesta změny. A já věřím, že změny k lepšímu.

TOP 09 vstoupila po jednáních do koalice s ANO 2011, Hasiči Mimoň jsme tu pro Vás a ČSSD. Během jednání, probíhajících minulý týden, se představitelé čtyř kandidujících subjektů, které v komunálních volbách získaly křesla v novém zastupitelstvu, dohodly na spolupráci v nastávajícím volebním období 2018 – 2022.

Všechny strany se shodly na prioritách, které budou společně prosazovat a uzavřely koaliční dohodu. Také naše body programu se staly prioritami pro příští volební období a budeme se snažit je naplnit. Ustavující jednání zastupitelstva proběhne na začátku listopadu. Děkujeme Vám, kteří jste v nás vložili důvěru a šli s námi do volebního klání. Díky také všem, kteří nám dali hlas a podpořili nás. Budeme se snažit prosazovat náš program důsledně a zodpovědně. Pokud budete potřebovat naši pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Ještě jednou velký dík Všem.

PRO MIMOŇ, město pro život

V Mimoni 18.10.2018 Šárka Krousová

{jcomments on}